اولین آزمون آنلاین برای درس میان‌ترم اصول کلی تغذیه برای دانشجویان رشته پزشکی برگزار شد.

31 خرداد 1399
مدیر مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری آزمون‌های میان‌ترم و پایان‌ترم این دانشگاه به صورت آنلاین و الکترونیکی اطلاع داد.

آقای مهندس حسین طاهرزاده، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه اظهار داشت: از زمانی به خاطر شرایط ایجاد شده برای پیشگیری از گسترش ویروس کووید-19 دانشگاه‌ها تعطیل شد، بستر لازم برای برگزاری کلاس‌های آنلاین ایجاد و اساتید و دانشجویان توانستند از این بستر استفاده کنند. و هم اکنون که به پایان نیم‌سال تحصیلی رسیده‌ایم امکان برگزاری آزمون‌های میان‌ترم و پایان‌ترم به صورت آنلاین و کاملاً الکترونیکی وجود دارد.

آقای مهندس طاهرزاده تصریح کرد: در حال حاضر اساتید محترم می توانند هم کلاس‌های آموزشی، جلسات دفاع پایان‌نامه و امتحانات میان‌ترم و پایان‌ترم خود را و هرگونه ارتباط با دانشجو را بر بسترهای معرفی شده دانشگاه که برای این منظور راه‌اندازی شده است را برگزار نمایند.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه اضافه کرد: با همکاری رئیس دانشکده پزشکی خانم دکتر اعظم امینی، کارشناس مسئول آزمون آنلاین خانم مهندس اعظم حمادی و کارشناسان دانشکده، اولین آزمون میان‌ترم به صورت آنلاین برای درس اصول کلی تغذیه در تاریخ دوشنبه 26 خردادماه با موفقیت برگزار گردید. دانشجویان راس ساعت مقرر که برای شروع آزمون تعیین شده است تا 15 دقیقه پس از آن اجازه ورود به آزمون را داشتند و پس از اتمام آزمون، نمرات دانشجویان و همچنین آنالیز تحلیلی آزمون قابل استخراج می‌باشد. همزمان با اجرای آزمون امکان رصد آزمون از جمله زمان ورود و اتمام آزمون دانشجویان و تعداد سوالات پاسخ داده شده دانشجویان، توسط کارشناس آزمون وجود دارد. تا کنون 3 امتحان آنلاین توسط دانشکده پزشکی با موفقیت برگزار گردیده است و این امکان برای تمامی دانشکده‌ها با آموزش‌های داده شده فراهم گردیده است.

مهندس حسین طاهرزاده افزود: تمامی آموزش‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق سامانه مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه به آدرس ELC.bpums.ac.ir در اختیار اساتید و دانشجویان قرار داده خواهد شد. قبل از هر آزمون اطلاعیه آن که شامل تاریخ و ساعت آزمون و تعداد سوالات و نوع آزمون می‌باشد در بخش اطلاعیه‌های سایت قرار می‌گیرد. دانشجویان حتماً می‌بایست در زمان تعیین شده به سامانه آزمون آنلاین مراجعه نمایند و در صورت تاخیر از جانب آنها امکان شرکت در آزمون را از دست خواهند داد.


کلمات کلیدی:
آزمون.آنلاین     دانشکده.پزشکی     مهندس.حسین.طاهرزاده    

تاریخ بروز رسانی:   31 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >